Житловий комплекс «Дім на Янгеля» представлено 16-поверховим будинком бізнес-класу. Сучасна архітектура та панорамне скління — все це характерно для зовнішнього вигляду ЖК.

«Сімейний комфорт» – це 10-поверховий житловий комплекс на 22 секції зі своєю власною розвинутою інфраструктурою, територією, дитячим садочком, зонами для відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками, паркувальними зонами. А грамотне розміщення секцій на території комплексу перетворює його у маленьке містечко, сповнене комфортом і затишком.

ЖК Лісопарковий в Вінниці - зроблено з душею й розумом

Наш комплекс в самому зручному та екологічному районі Вінниці – ідеальне місце абсолютно для всіх. Ретельно продуманий дизайн, якісні матеріали, місце розташування й розвинена інфраструктура – кожен знайде в ЖК Лісопарковий те, що потрібно для комфорту.

Новий проект «БМУ-6» поєднує в собі досвід будівельної компанії в зведенні багатоповерхових будинків і спільну роботу архітекторів та дизайнерів.

ЖК “Premier Tower”це місце, де мрії втілюються у реальність.

Серед новобудов Вінничини житловий комплекс Premier Tower вигідно вирізняється архітектурою. Висота стелі у 3 метра, вільні планування та велика кількість вікон у квартирах додають природнього освітлення та візуально збільшують площу. А ландшафтний дизайн прибудинкової території доповнює неповторний архітектурний вигляд елітної новобудови у Вінниці.

We are always open to new ideas and suggestions

 

You can send us a message using this form or by mail:: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2014 - 2022
©All rights reserved. Creating a website - WEBHIT