Барцьось груп – стрімко-розвиваюча компанія з сучасними технологіями. Як у сільському господарстві так і у будівництві.

     Засновником компанії є: Барцьось Володимир Васильович, він з 2009 року по 2017 рік очолював агрохолдинг ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група», який було створено, з метою ведення сільськогосподарського бізнесу на території Вінницької області. Проте, фактично діяльність у агросекторі Володимир Васильович Барцьось розпочав ще у 2005 році.

    На сьогодні, Володимир Васильович Барцьось, керує групою підприємств різнопланового напрямку діяльності.

Одним із таких, є сільськогосподарське підприємство ТОВ «Вінницька агро-промислова група», діяльність виробничих підрозділів якого зосереджена на вирощуванні зернових та технічних культур (пшениця, кукурудза, соняшник), а також наданні послуг елеваторного сушіння та зберігання зерна з подальшою його реалізацією. Підприємство володіє сучасним машинно-тракторним парком імпортної техніки для  проведення польових робіт. На підприємстві  задіяний великий штат кваліфікованих працівників.

Велике значення, підприємство надає розбудові та розвитку інфраструктури села, збільшенню кількості робочих місць, розвитку та допомозі в ремонті шкіл, дитячих садків, інших об’єктів соціальної сфери.

Ще одним із важливих напрямків діяльності Барцьося Володимира Васильовича є будівництво великих житлових масивів у місті Вінниці, а саме ЖК «Сімейний», ЖК «Андора» та елітного житлового комплексу «Прем’єр-Буд».

    Також, одне із підприємств Барцьося Володимира Васильовича - ТОВ «Електросолар» - займається виробництвом електричної енергії на нещодавно побудованій фотогальванічній електростанції, що знаходиться в Бершадському районі Вінницької області.

Ми завжди відкриті для нових ідей та пропозицій

 

Ви можете надіслати нам повідомлення, використовуючи цю форму чи на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2014 - 2022
©Всі права захищено. Розробка сайту - WEBHIT