Загальна площа  становить: 15,4096га

      Потужність: 5,523МВт

      Інвертор трифазний потужінстю 100 кВ*А INGECON SUN 100 TL - PRO

     Фотоелектричні модулі Jinko Solar JKM 280

     Компанія JinkoSolar почала свою історію в 2006 році, батьківщиною компанії вважається Китай. Вже декілька років підряд ця компанія займає лідируючі позиції по рейтинг у продажсолнечных панелей. Китайський гігант сонячної індустрії має 11 філій і 2 3 офіси продажів в 38 країнах світу. Кількість співробітників в штаті перевищує 15 тисяч людей.   

     По результатам що йде 2016 року об'єм проданих сонячних батарей (близько 7 ГВт ) виводить JinkoSolar на перше місце серед усіх відомих брендів сонячної енергетики. Сонячні батареї Jinko Solar ідеально підходять для великомасштабних і житлових проектів: Сонячні фотомодулі Jinko знижують вартість і підвищують фінансові показники великих фотоелектричних проектів за рахунок підвищення щільності системи. Сонячні панелі JinkoSolar можуть робити найбільшу кількість енергії прак тически незалежно від орієнтації будинку або затінювання. Такі результати стали можливими завдяки вбудованій можливості тіньовитривалості модулям. Це дозволяє розміщувати з лнечные батареї щільніше один одному і скорочує площі конструкції. Усі сонячні батареї JinkoSolar проходять обов'язкову сертифікацію, які під тверждают високу здатність до вітрових навантажень (до 2400 Па) і снігових навантажень ( до 5400Па) Фотоелемент Jinko Solar з 5-у шинами: У фотоелементі з 5 шинами втілено нову технологію, підвищує продуктивність модулів і додає естетичності зовнішньому вигляду, роблячи їх ідеальними для установки на даху.

 

Ми завжди відкриті для нових ідей та пропозицій

 

Ви можете надіслати нам повідомлення, використовуючи цю форму чи на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2014 - 2022
©Всі права захищено. Розробка сайту - WEBHIT